O MNIE OFERTA OPINIE PROJEKTY MEDIA BLOG KONTAKT SKLEP
PROJEKTY

# W TYM MIEJSCU ZJESZ ZDROWO

Prowadzisz restaurację, cukiernię, kawiarnię lub bistro?

Zastanawiasz się, jak w pełni usatysfakcjonować swoich klientów? Czy i w Twojej karcie dań, podobnie jak w tysiącach innych restauracji w Polsce, brakuje informacji dotyczących kaloryczności serwowanych potraw? Wyróżnij się na rynku! Spraw by Twoja restauracja była przyjazna dla osób dbających o zdrowie, odżywiających się w sposób świadomy.

Zachęcam do współpracy, staram się każdemu pomagać indywidualnie. Wspólnie dobierzemy cele i zadania. Wychodząc Tobie naprzeciw, mogę zaproponować, m.in. określenie zawartości poszczególnych składników pokarmowych (białko, tłuszcze, węglowodany) i energetyczności serwowanych przez Ciebie dań, przygotowanie nowych przepisów do Twojego menu, zaprezentowanie Twoich usług w moich mediach społecznościowych i na blogu. Jeżeli jesteś zainteresowany projektem, zachęcam do kontaktu ze mną.

# TO MIEJSCE DBA O ZDROWIE SWOICH GOŚCI

Prowadzisz hotel lub SPA?

Zastanawiasz się co zmodyfikować by Twoje miejsce jeszcze bardziej przyciągało gości atrakcyjnością swoich ofert? Chcesz zaskoczyć swoich klientów wysokim standardem, w który wpisane jest zadbanie, podczas pobytu w hotelu, o ich spokój ducha i zdrowe ciało? A może chcesz właśnie pochwalić się tym co wyróżnia Ciebie na rynku?

Zachęcam do współpracy, mogę zaoferować Tobie przygotowanie relacji w moich mediach społecznościowych oraz recenzji na blogu, a także udzielić porad dietetycznych w kwestii żywienia Twoich gości, jak i zagospodarowania strefy wellness. Staram się każdemu pomagać indywidualnie. Wspólnie dobierzemy cele i zadania. Jeżeli jesteś zainteresowany projektem, zachęcam do kontaktu ze mną.