O MNIE OFERTA OPINIE PROJEKTY MEDIA BLOG KONTAKT SKLEP
OFERTA - ONLINE

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z KONSULTACJI DIETETYCZNEJ ONLINE?

KOMFORT WSPÓŁPRACY - współpracując ze mną, otrzymujesz możliwość korzystania z własnego profilu pacjenta, na którym możesz zapisywać swoje postępy w drodze do wymarzonego celu, pobierać materiały jakie ode mnie otrzymasz, a także mieć dostęp do swojego indywidualnego programu żywieniowego, bez konieczności noszenia ze sobą kartek papieru z wydrukowanym jadłospisem. Co więcej, nie dość, że w jednym miejscu przechowujesz wszystkie swoje materiały związane ze stosowanym programem żywieniowym, to dodatkowo możesz kontaktować się ze mną, bez konieczności logowania na swoją pocztę (opcja dostępna, w zależności od pakietu jaki zostanie wybrany).

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - bez potrzeby wychodzenia z domu, pracy lub ze szkoły, możesz zamówić plan żywieniowy dostosowany do twoich potrzeb. Przygotowując dla ciebie zalecenia i jadłospis sugeruję się, podobnie jak w gabinecie, przesłanymi wynikami badań, uzupełnionym wywiadem dietetycznym i dzienniczkiem żywieniowym.

Jak to działa?

KUP PAKIET
Przed zakupem usługi, możesz skontaktować się ze mną.

SPRAWDŹ E-MAIL
Po zakupie usługi, otrzymasz instrukcje, dotyczące twojego konta w serwisie.

ZALOGUJ SIĘ
Po odebraniu danych, niezbędnych do korzystania z panelu pacjenta, zaloguj się na swoje konto i korzystaj z dostępnych tam możliwości.

UZUPEŁNIJ DANE
W ramach zakupionego pakietu możesz uzyskać dodatkową pomoc dietetyczną! W tym celu musisz uzupełnić ankiety dostępne w panelu pacjenta.

KORZYSTAJ Z MATERIAŁÓW
Na podstawie przekazanych przez ciebie danych, będę mogła przygotować indywidualny plan diety.

KORZYSTAJ Z NARZĘDZI
przypisanych dla zakupionego przez ciebie pakietu. 

OPIEKA DIETETYCZNA ONLINE

Opieka dietetyczna online
CENA: 180 ZŁ
Dietoterapia online

Kto może skorzystać z pakietu rozszerzonego?

  • Jeżeli zmagasz się z jakimiś dolegliwościami lub zdiagnozowaną jednostką chorobową i chcesz wspomóc swój organizm odpowiednią dietą, ten pakiet jest dla ciebie.
  • Jeżeli zmagasz się ze zdiagnozowanymi nietolerancjami pokarmowymi lub alergiami pokarmowymi (bądź wziewnymi), ten pakiet jest dla ciebie.
  • Jeżeli stosujesz dietę wegetariańską lub wegańską i chcesz by mimo wprowadzonych ograniczeń pokarmowych, nadal była pełnowartościowa, ten pakiet jest dla ciebie. 
  • Jeżeli jesteś osobą aktywną, twoją pasją jest sport lub jesteś sportowcem i szukasz diety, która pomoże tobie w utrzymaniu dobrej kondycji bądź rozwijaniu swoich umiejętności, ten pakiet jest dla ciebie.
  • Jeżeli pracujesz w trybie zmianowym i nie radzisz sobie z dostosowaniem diety, ten pakiet jest dla ciebie.
  • Uwaga, jeżeli wszystkie powyższe punkty dotyczą twoich potrzeb, ten pakiet także jest dla ciebie. Jako dietetyk kliniczny i sportowy, układając zalecenia dietetyczne i jadłospis, biorę pod uwagę wszystkie potrzeby pacjenta. Dodatkowo! Oferta opieki dietetycznej online jest skierowana do osób dorosłych, które ukończyły 18 lat.
    Kobiety w ciąży oraz dzieci przyjmowane są tylko na konsultacje dietetyczne w gabinecie.

Choroby i dolegliwości, jakimi się zajmuję: otyłość, choroby tarczycy (nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto), zespół metaboliczny, nadciśnienie tętnicze, nietolerancje pokarmowe, alergie pokarmowe, celiakia, wzdęcia, zaparcia, biegunki, choroby zapalne jelit, zgaga, refluks, niedokrwistość (anemia), choroby skóry (trądzik, atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca), migrena. 

Osoby aktywne fizycznie, z jakimi współpracuję: siatkarze, biegacze, kulturyści, piłkarze.