O MNIE OFERTA OPINIE PROJEKTY MEDIA BLOG KONTAKT SKLEP
OFERTA - ONLINE

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z KONSULTACJI DIETETYCZNEJ ONLINE?

 • KOMFORT WSPÓŁPRACY - współpracując ze mną, otrzymujesz możliwość korzystania z własnego profilu pacjenta, na którym możesz zapisywać swoje postępy w drodze do wymarzonego celu, pobierać materiały jakie ode mnie otrzymasz, a także mieć dostęp do swojego indywidualnego programu żywieniowego, bez konieczności noszenia ze sobą kartek papieru z wydrukowanym jadłospisem. Co więcej, nie dość, że w jednym miejscu przechowujesz wszystkie swoje materiały związane ze stosowanym programem żywieniowym, to dodatkowo możesz kontaktować się ze mną, bez konieczności logowania na swoją pocztę (opcja dostępna, w zależności od pakietu jaki zostanie wybrany).
   
 • DOSTĘP DO INDYWIDUALNEGO PANELU PACJENTA - bazując na długoletnim doświadczeniu zawodowym, postanowiłam stworzyć dla moich pacjentów platformę, ułatwiającą działania dietetyczne. Panel pacjenta to miejsce skupiające wszystkie ważne kwestie dotyczące współpracy z dietetykiem i podejmowanych przez pacjenta, działań dietetycznych. Już nie musisz używać zeszytu do prowadzenia dzienniczka żywieniowego, logować się na maila w celu kontaktu z dietetykiem, czy pobierać pliki zawierające, np. wywiad dietetyczny, uzupełniać je i znowu odsyłać, czy przeszukiwać w stercie wiadomości znajdujących się w skrzynce mailowej, zaleceń przesłanych przez dietetyka. Stworzyłam dla ciebie wygodną przestrzeń, skupiającą wszystkie powyższe pukty w jednym miejscu. 
   
 • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - bez potrzeby wychodzenia z domu, pracy lub ze szkoły, możesz zamówić plan żywieniowy dostosowany do twoich potrzeb. Przygotowując dla ciebie zalecenia i jadłospis sugeruję się, podobnie jak w gabinecie, przesłanymi wynikami badań, uzupełnionym wywiadem dietetycznym i dzienniczkiem żywieniowym.
   
 • WYBÓR PAKIETÓW - w zależności od twoich potrzeb możesz zamówić odpowiedni dla siebie pakiet.
Jak to działa?

KUP PAKIET
Przed zakupem usługi, możesz skontaktować się ze mną.

SPRAWDŹ E-MAIL
Po zakupie usługi, otrzymasz instrukcje, dotyczące twojego konta w serwisie.

ZALOGUJ SIĘ
Po odebraniu danych, niezbędnych do korzystania z panelu pacjenta, zaloguj się na swoje konto i korzystaj z dostępnych tam możliwości.

UZUPEŁNIJ DANE
W ramach zakupionego pakietu możesz uzyskać dodatkową pomoc dietetyczną! W tym celu musisz uzupełnić ankiety dostępne w panelu pacjenta.

KORZYSTAJ Z MATERIAŁÓW
Na podstawie przekazanych przez ciebie danych, będę mogła przygotować indywidualny plan diety.

KORZYSTAJ Z NARZĘDZI
przypisanych dla zakupionego przez ciebie pakietu. 

Opieka dietetyczna online
CENA: 180 ZŁ
ZAMÓW
CENA: 180 ZŁ
Dietoterapia online

Kto może skorzystać z pakietu rozszerzonego?

 • Jeżeli zmagasz się z jakimiś dolegliwościami lub zdiagnozowaną jednostką chorobową i chcesz wspomóc swój organizm odpowiednią dietą, ten pakiet jest dla ciebie.
 • Jeżeli zmagasz się ze zdiagnozowanymi nietolerancjami pokarmowymi lub alergiami pokarmowymi (bądź wziewnymi), ten pakiet jest dla ciebie.
 • Jeżeli stosujesz dietę wegetariańską lub wegańską i chcesz by mimo wprowadzonych ograniczeń pokarmowych, nadal była pełnowartościowa, ten pakiet jest dla ciebie. 
 • Jeżeli jesteś osobą aktywną, twoją pasją jest sport lub jesteś sportowcem i szukasz diety, która pomoże tobie w utrzymaniu dobrej kondycji bądź rozwijaniu swoich umiejętności, ten pakiet jest dla ciebie.
 • Jeżeli pracujesz w trybie zmianowym i nie radzisz sobie z dostosowaniem diety, ten pakiet jest dla ciebie.
 • Uwaga, jeżeli wszystkie powyższe punkty dotyczą twoich potrzeb, ten pakiet także jest dla ciebie. Jako dietetyk kliniczny i sportowy, układając zalecenia dietetyczne i jadłospis, biorę pod uwagę wszystkie potrzeby pacjenta. Dodatkowo! Oferta opieki dietetycznej online jest skierowana do osób dorosłych, które ukończyły 18 lat.
  Kobiety w ciąży oraz dzieci przyjmowane są tylko na konsultacje dietetyczne w gabinecie.

Choroby i dolegliwości, jakimi się zajmuję: otyłość, choroby tarczycy (nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto), zespół metaboliczny, nadciśnienie tętnicze, nietolerancje pokarmowe, alergie pokarmowe, celiakia, wzdęcia, zaparcia, biegunki, choroby zapalne jelit, zgaga, refluks, niedokrwistość (anemia), choroby skóry (trądzik, atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca), migrena. 

Osoby aktywne fizycznie, z jakimi współpracuję: siatkarze, biegacze, kulturyści, piłkarze.  

Na co możesz liczyć zamawiając pakiet rozszerzony?

 • Po zakupie pakietu rozszerzonego, otrzymasz dostęp do indywidualnego panelu pacjenta.*
 • W panelu pacjenta istnieje możliwość notowania postępów w działaniach dietetycznych, m.in. zapisywania wyników z dokonywanych przez pacjenta pomiarów masy ciała i obwodów ciała czy dodawania zdjęć zmieniającej się sylwetki ciała.To miesjce, w którym pacjent może uzupełnić wywiad dietetyczny, prowadzić dzienniczek żywieniowy, czy ocenić współpracę z dietetykiem. Uwaga! To co wyróżnia pakiet rozszerzony od podstawowego to nie tylko dopasowanie diety do wymagających potrzeb pacjenta czy dłuższy jego czas trwania, ale przede wszystkim możliwość kontaktu pacjenta z dietetykiem z poziomu panelu pacjenta (w trakcie trwania pakietu).**  Panel został stworzony z myślą o wygodzie pacjenta, tak by wszystkie ważne dla niego kwestie, związane z dietetycznymi działaniami, skupiały się w jednym miejscu. 
 • Z poziomu panelu pacjenta będzie można pobrać zamówione zalecenia dietetyczne dotyczące zdrowego stylu życia. Uwaga! Wybierając pakiet rozszerzony oprócz ogólnych zaleceń dietetycznych, dotyczących prowadzenia zdrowego stylu życia, możesz liczyć na dodatkową pomoc dietetyka. Jeżeli zdecydujesz się udostępnić informacje o tobie i uzupełnić wszystkie ankiety, dostępne w panelu pacjenta (dotyczące m.in. twojego sposobu odżywiania, stanu zdrowia, poziomu aktywności fizycznej, planu dnia), dietetyk przygotuje dla ciebie spersonalizowany plan diety (jadłospis 7-dniowy (z możliwością powtarzania i mieszania posiłków z różnych dni) wraz z listą zakupów i szczegółowymi wskazówkami dietetycznymi).***

*Informacja z loginem i hasłem do panelu pacjenta, zostanie przesłana na adres e-mail, podany przez ciebie w trakcie składania zamówienia. Po otrzymaniu wspomnianych danych, prosimy o jak najszybsze zalogowanie się do indywidualnego panelu, ponieważ czas trwania pakietu naliczany jest od dnia zakupu pakietu. Czas trwania pakietu podstawowego wynosi 60 dni.

**Kontakt z dietetykiem jest możliwy z poziomu panelu pacjenta, polega on na wysyłaniu wiadomości tekstowych. Dietetyk, średnio 1-2 razy w tygodniu, odpowiada na pozostawione przez pacjentów wiadomości.

***By otrzymać, w ramach pakietu rozszerzonego, dodatkową pomoc dietetyczną (w postaci spersonalizowanego planu diety), należy (w trakcie trwania pakietu), uzupełnić  wszystkie ankiety dostępne z poziomu panelu pacjenta. Dopiero te informacje, pozwolą dietetykowi, poznać lepiej ciebie i twoje potrzeby, a dzięki temu móc zaproponować (oprócz zaleceń dietetycznych) coś więcej, mianowicie spersonalizowany jadłospis wraz z listą zakupów i wskazówkami dietetycznymi. Uwaga! Od dnia uzupełnienia przez ciebie wszystkich koniecznych ankiet, dietetyk w trakcie 10 dni roboczych, przekaże tobie materiały, o których mowa powyżej, będą one dostępne z poziomu panelu pacjenta. 

ZAPYTAJ O POSZCZEGÓLNĄ USŁUGĘ